top of page

ארגון  חתונות והפקת אירועים  של  ק'יו 7 לימו

חברת מתמחה בארגון כל סוגי האירועים ותעזור לכם מהתכנון עד לאירוע

ארגון חתונות והפקת אירועים ק'יו 7 לימו

מתחתנים? מזל טוב!​​

​ההתרגשות וההוצאות מגיעות לשיא? לא יודע ממה להתחיל? או עד לפני אירוע נותרו ימים ספורים ועדיין אתם לא מוכנים? אם הדאגות והחששות שלך קשורות לזה, אל דאגה. אני ממליץ להתקשר אלינו עכשיו לקבלת יעוץ מידי.  

054 311 8888

:תתקשרו

תנו לנו לנהל את העניין כדי שתוכלו לשמוח באמת ביום החתונה וגם בימים שאחריה.

ק'יו 7 לימו משפחת אנשי מקצוע שמארגנים עבורך חתונה מושלמת;

אמנים שהופכים את הדאגות והטרחות לנעימות;

קוסמים שמפיקים בשבילך חתונת מלכים בתקציב צנוע.

במשך יותר מ -10 שנים בית העסק לימו עוסק בארגון חתונות. אנחנו עושים את זה למופת. מקוריות של כל רעיון מתורגמת למציאות הודות לעובדים המקצועיים שלנו. רגשות אמיתיים של שמחה ואושר זה פרס הראשי ומקור ההשראה עבורנו.

עיצוב מקום חתונה
ארגון חתונות והפקת אירועים קריאטיביות
ארגון חתונות של ק'יו 7 לימו
הפקת אירועים וחתונות על חוף הים
ארגון חתונות על חוף הים
הפקת אירועים וחתונות
ארגון חתונות כפרית
הפקת חתונות ואירועים
עיצוב אולמות לחתונות
ארגון אולם לאירוע

העקרונות שלנו:

 

  •  מתן מגוון שירותים ותכנונם היסודי. רק שליטה וניהול נכונים בכל שלבי תכנון וארגון חתונה יכולים       להבטיח עבודה הרמונית ותוצאות צפויות;

  •  תמיד עושים הכל כדי להכיר טוב את הלקוח וללמוד כמה שיותר ממנו, על מנת לארגן את החתונה         הראויה ביותר;

  •  המוניטין שלנו אושר על ידי הלקחות שלנו אשר חוזרים אלינו להמשיך לחגוג אירועים משמחים.

 

 

כאן יודעים איך לצאת מהשגרה, ויודעים איך מהשגרה לעשות שמחה. 

כל אולמות לאירוע

בחירת מקום האירוע

בין השרותים העקריים שלנו בחירת מקום המתאים ביותר לחתונות. נציע לכם מגוון רחב של מסעדות, גנים ואולמות אירועים ומקומות מפתיעים אחרים שעליהם לא חשבתם ואפילו לא ציפיתם.

 

אם כבר ידועים לכם מועד החתונה ומספר האורחים, זה הזמן ליצור קשר איתנו.  אל תשכחו גם את כל האירועים הנוספים המתלווים בדרך כלל לאירוע הגדול:​ מסיבת חינה או מסיבת אירוסין, שבת חתן, מסיבות רווקים ורווקות וירח דבש.

ארגון ועיצוב פרחים
עיצוב סידורי פרחים לאירועים וחתונות

פלוריסטיקה
(ארגון פרחים)

האם אפשר לדמיין את עולמנו ללא פרחים? בלעדיהם היופי עצמו היה עצוב. אדם התחיל להעריץ את הפרחים מרגע היווצרותו, מהרגע שבו הרגיש את אישיותו וחשיבותו. מאז ימי קדם הפרחים מלווים אותנו בחיינו,ברגעים שמחים וחגיגיים במיוחד.

הם עוזרים לנו לבטא את האהבה, ההערכה, הכבוד, הנאמנות, והזכרונות שלנו.

בלימו לא מתארים חתונות ללא פרחים. במשך שנים הזרים שלנו קושטים אירועים שונים ומוסיפים יופי לחיים. כל זר שלנו זה עבודה מחושבת עד לפרט הקטן ביותר. עיצוב אולם כולו, קישוט אזור קבלת אורחים, זרי כלה ורכב, אלה הדברים שיוצרים רושם ראשוני. תן לפרחי לימו לעשות את שלהם.

הופעות מוזיקליות לאירועים וחתונות

הופעות מוזיקליות

יש דעה: אם היינו שומעים צלילי המנגינה כל הזמן לא היינו עושים דברים רעים. ואני מסכים עם התזה הזאת. אין חתונות בלי פרחים ומוסיקה.

ליווי מוסיקלי בחתונה זה "מבחן" הרביעי שלכם אחרי לבוש של מתחתנים, עיצוב אולם, קישוט רכב ואוכל. הרעיונות החדשניים שלנו והנסיון רב מכתיבים לנו כל הזמן לחדש ולהרחיב את מגוון ההצעות. היום מומחי לימו מסוגלים להפוך את כל האירוע להצגה מרתקת, דיסקוטק או קונצרט. אנו יודעים איך לחמם ולהרקיד את הקהל. תכבדו את האורחים שלכם, תנו להם ליהנות. מוסיקה חיה בקבלת פנים, רקדנים יפים וזמרים נפלאים בין הברכות והאיחולים - מה יכול להיות יותר טוב?

אז בואו נעלה מופע מסקרן ותכנית מוזיקלית מגוונת בקונצרט! מי אמר שזה יקר?! נשמח ליצור עמכם קשר ולהוכיח שזה ממש לא כך. את היום נסיכה. מגיע לך להיות קפריזית.

אנחנו יודעים כמה זה חשוב לרצות את האדם האהוב ולבחור בשבילו מתנה נכונה. אנחנו יכולים לנחש כמה פעמים דמיינתם את המתנה המושלמת. אבל, המתכון הסודי של המתנה המושלמת הוא פשוט: עזרו לאיש האהוב להיות פרח יוקרה מעודן.

היום אנחנו באים לעבודה במיוחד בשבילך, כדי לתרום חלק יפה ליום החשוב שלך. תבואי ותראי מה יש לנו עבורך והכל לפי התקציב. מעצב אופנה, קוסמטיקאית, תכשיטנית כולם לשרותך. בין שרותים נוספים תמצאי גם קישוטים ואיפור לאמא, חברות או אחיות, הזמנה מסלון הכלות תלבושת לחברות ולאמא. ישנה אפשרות לתפור שמלות דומות לשמלת הכלה לחברות, לאמהות משני הצדדים. כל תעשיית היופי של לימו פועלת למענך.

הפקת אירועים ביתח

אירוע ביתי

חברת ק'יו 7 לימו מארגנת אירועים פרטיים ביתיים גם למבוגרים וגם לילדים. בנוסף, אנו מציעים לכם חבילת שירותים לכנסים, מצגות ומסיבות.

ארגון מסיבות ביתיות - עבודה מאוד קשה שדורשת מיומנות של מארגנים, הכשרה והכנה. אנחנו, אנשי מקצוע המנוסים של לימו, בזמן קצר נכתוב תסריט לאירוע ונכין בידור מוסיקלי, נזמין אמנים האהובים, נקשט את האולם בשלל צבעים, נספק הובלות והסעות. נעשה הכל כדי להפוך את האירוע לבהיר ובלתי נשכח.

מומחי לימו מבטיחים: לא תוציאו על האירוע יותר ממה שהתכוונתם.

חוגגים אירועים וחתונות עם חברת ק'יו 7 לימו

מומחי לימו

להגשים חלומות של אנשים, זה מה שאנחנו יודעים לעשות טוב מאוד, זה מה שמוכיח שאנו נמצאים במקום שלנו - במקום הנכון. לפני שאדביק על הצוות שלי תווית "מומחים", אספר לכם במה אנחנו מאמינים ומה עשינו עד כה.

אני מאמין בזה שבבית העסק לימו מקיימים בהצלחה לפחות דבר חשוב אחד: יוצירת הזדמנויות לאנשים מבוגרים וילדים לבלות זמן איכות ביחד. אני מאמין שאנו מרבים שמחת אנשים תך כדי הספקת שירותים באיכויות גבוהות מתחת לקורות גג אחד.

הפקת חתונות ואירועים של ק'יו 7 לימו
עיצוב זרים וסידורים פרחים לאירועים
עיצוב שולחנות לחתונות ואירועים
עיצוב פרחים לכלה וחתונה
עיצוב מקומות לחתונה ואירועים

 

  • יותר מעשר שנים צוות לימו פועל בתחום של אירגון והפקת אירועים;

  • יותר מעשר שנים אנו לוקחים חלק ישיר בימים מאושרים של ישראלים;

  • ארגנו 298 אירועים, קישטנו 165 רכבים, הענקנו שירות בערך ל - 6000 אנשים.

 

כל העבודה שלנו מלאת השראה ותשוקה משמחת אנשים ומניעה אותנו.

אני נמצא איתך בכל האירוע,

אין לך ברירה. הייה רגוע.

 לכל תשובה יש שאלה :)

הודעה נשלחה בהצלחה

bottom of page